Freedom!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Freedom!!!

It's freedom!! Plepėk ką nori ir apie ką nori :)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ką reiškia jūsų nick'as?

Go down 
+2
Miglle*_
Minty
6 posters
AutoriusPranešimas
Minty
Admin
Minty


Female Pranešimų skaičius : 116
Age : 30
Miestas : Alytus
Mėgiamiausi dalykai : Kava, Ruduo, Muzika, Rašymas
Registration date : 2008-10-14

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeSk. 10 19, 2008 2:13 pm

Rašykite savo nick'ų reikšmes. Taip pat tai, iš kur jį sugalvojote/atradote.
Atgal į viršų Go down
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeSk. 10 19, 2008 2:18 pm

Turiu tokią draugę Pauliną [Rūta-žinai] ir vienam puslapį jos nick buvo Paulle. Taigi man patiko ir tam pačiam puslapyje pasidariau Miglle. Kai kūriau šį forumą atsiminiau ir dar prie to nick pridėjau *~ xD O nick'as nieko nereiškia,nes tai yra mano vardas su dar viena pridėta raide ;P
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Minty
Admin
Minty


Female Pranešimų skaičius : 116
Age : 30
Miestas : Alytus
Mėgiamiausi dalykai : Kava, Ruduo, Muzika, Rašymas
Registration date : 2008-10-14

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeSk. 10 19, 2008 2:23 pm

Migle, žinau aš ją ;D Jau treti metai ji mano klasiokė Wink Ir antri, kai sėdi su manim per biologiją ;>
Mano nick'as - Minty atsirado taip: kadangi aš labai mėgstu mėtų arbatą, mėtinius ledinukus and so on. Taigi angliškai mint yra mėta. Bet mint man nelabai kaip skambėjo, taigi pasidariau Minty ;>
Atgal į viršų Go down
Sisley
Tik Iškeptas
Sisley


Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 28
Miestas : Joniškis
Mėgiamiausi dalykai : Muzika, PC, piešimas, draugai
Apibūdink save : Išprotėjusi dėl Cinema Bizarre!!!
Registration date : 2008-10-18

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeSk. 10 19, 2008 2:41 pm

Minty rašo:
Migle, žinau aš ją ;D Jau treti metai ji mano klasiokė Wink Ir antri, kai sėdi su manim per biologiją ;>
Mano nick'as - Minty atsirado taip: kadangi aš labai mėgstu mėtų arbatą, mėtinius ledinukus and so on. Taigi angliškai mint yra mėta. Bet mint man nelabai kaip skambėjo, taigi pasidariau Minty ;>

Man irgi patinka mėtų skonio maistas Manjakas

O mano nick tai jau Miglle*~ sugalvojo... sunny Tiksliau kai vienam forume vienu nick dalinomės, tai jinai suvedė Sisley, nes aš turiu majkę su užrašu Sisley. Per kažkiek laiko man ir prilipo tas žodis, susigyvenau su juo ir dabar kiekvienam forume ar šiaip svetainėj jį naudoju Wink
Atgal į viršų Go down
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimePir. 11 03, 2008 9:01 pm

Sisley rašo:
Minty rašo:
Migle, žinau aš ją ;D Jau treti metai ji mano klasiokė Wink Ir antri, kai sėdi su manim per biologiją ;>
Mano nick'as - Minty atsirado taip: kadangi aš labai mėgstu mėtų arbatą, mėtinius ledinukus and so on. Taigi angliškai mint yra mėta. Bet mint man nelabai kaip skambėjo, taigi pasidariau Minty ;>

Man irgi patinka mėtų skonio maistas Manjakas

O mano nick tai jau Miglle*~ sugalvojo... sunny Tiksliau kai vienam forume vienu nick dalinomės, tai jinai suvedė Sisley, nes aš turiu majkę su užrašu Sisley. Per kažkiek laiko man ir prilipo tas žodis, susigyvenau su juo ir dabar kiekvienam forume ar šiaip svetainėj jį naudoju Wink

Ir dar ji turi bliuskutę su užrašu Sisley,tad jos pravardė atsirado nuo šiios bliuskutės XD
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Angeliuke
Tik Iškeptas
Angeliuke


Pranešimų skaičius : 39
Mėgiamiausi dalykai : Internetas
Apibūdink save : Aš esu aš
Registration date : 2008-11-04

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 8:10 pm

Net nežinau kodėl taip pasivadinau...Tiesiog man tai opasirodė miela. Smile
Atgal į viršų Go down
AkWiLia
Tik Iškeptas



Pranešimų skaičius : 6
Mėgiamiausi dalykai : Pc, Music and ...
Apibūdink save : Esu zydraake....
Registration date : 2008-11-04

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 8:12 pm

Mano vardas yra Akvile tai vat tai ir reiskia
Atgal į viršų Go down
Dyfia
Moderatorė
Dyfia


Female Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mėgiamiausi dalykai : Kazkas xD
Apibūdink save : Esu... net pati nzn xD
Registration date : 2008-10-14

Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 8:13 pm

Mano tai cia as beleka sugalvojau ir man patiko Big smile Happy smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ką reiškia jūsų nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reiškia jūsų nick'as?   Ką reiškia jūsų nick'as? I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ką reiškia jūsų nick'as?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ka reiskia jusu Vardas?
» Jūsų desktop'ai
» Jūsų kontaktai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Freedom!!! :: Plepam! :: Others-
Pereiti į: