Freedom!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Freedom!!!

It's freedom!! Plepėk ką nori ir apie ką nori :)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Miglle*~'s diary xDDD

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeAntr. 10 14, 2008 6:00 pm

Taigi nusprendžiau parašyti apie save..

2008.10.14 18:53

Skype

Nuoboduuu.. Buvo užėjus Evy,bet trumpam.. Buvo užėjus klasiokė-irgi trumpam.. BoOoriIingGg..~ Tadgi sėdžiu prie pc visiškaj neparuošus chatų darbų.. Pričiom tj rimtaj,bet ašaros bėga ir tušą nuo blakstienų naikina [xD] Taigi per skype rašinėjuosi su Tati [Pige2] ir Aiste [Lamėja-Pige1].. Konferecija tai dėl forumo reikalų,o kažkodėl dabar plepam beleką ;DD Ai nu nifiga.. Labai kažkaip nuobodu.. Netgi čia rašyt xDD Tj tada ikiukas ;DD

Miglle*~
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeTr. 10 15, 2008 4:40 pm

2008.10.15 17:26
Untitled

Bliamba ir vėl eilinį kart nuobodu.. Žiūriu tai į pc ekraną,tai į tuščią energetinio skardinę.. "Kaip jo aš dar noriu.."-eina tokios mintys lol! Suprantama-aš bukaprotė Muša Ypač rytoj bus labai faina.. Atsiplaunu nuo daugelio pamokų Manjakas Ačiū mano žvairoms akytėms ir akių ligai!!! Apdovanoja [Štai įrodymas ir pavyzdys : https://2img.net/h/i223.photobucket.com/albums/dd29/CacaLialia_2007/PasAudrel006.jpg Labai prašau-nesijuokit.. Nelabai malonu ir beto pažeisit taisykles. P.S Aš čia be makiažo ;P] Bus linsmaaaa.. Manjakas Kalbu ne apie klinikas pas daktarus,o apie tai kad tepsiu iš pamcių ;P Išprotėjęs,džiaugias lol! Db chatinu su Pige1 Aiste ;D [Aiste srry;D] Ir vėl pasižiūrėjau į skardinę.. ;DD Kokia Aistė gera.. Išsižiojęs,nustebęs Nemuš,kad ją Pige vadinu lol! Nu geras.. Likau be žado.. AISTĖ PIGĖ Žvengia Primuštas šiepas Žaidžia Pala.. Nepagavęs kampo Juk dariau išvadą,kad dažnai alytiškiai agresyvūs būna [žiūrint į Paulę ir kartais į Aistę..].. Nu geras ;DD WTF? lol! Muša Nepagavęs kampo Palaaaa... REIK REPETUOT VAIDIMĄ!!!! Avarija Pagalba Aj px.. Juk klasiokų db nesurasiu.. O Penktadienis... Bliamba.. Darom klasės party ir kadangi tą dieną šūlėj diskanas mokytoja mus veda Išprotėjęs,džiaugias Yada yada! Bus linksma ;P Žaidžia O jau nuo penktadienio dar geriau.. ATOSTOGOS ;DD Oj laukiam laukiam.. Manjakas O labiausiai laukiu kito trečiadienio .. Kai su Pige Aiste ir Paule ir dar tokia Integra susitiksiu.. Išprotėjęs,džiaugias Manjakas Primuštas šiepas Riaugioja Žaidžia Jos draugaus su manim? Nepagavęs kampo Ją ;P Bent jau Pige1 Primuštas šiepas Nu ok varau palandžiosiu kurnors.. Riaugioja


Bye Apdovanoja Primuštas šiepas

Miglle*~


Paskutinį kartą redagavo Miglle*~, Kv. 10 16, 2008 12:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
lameja
Admin
lameja


Female Pranešimų skaičius : 14
Age : 34
Miestas : Alytus
Mėgiamiausi dalykai : Braskinis MIAU
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 12:07 pm

Gas gi alytus Very Happy
cia reikia moketi mustis Very Happy
o kai susitiksim tai ir parodysiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 12:09 pm

Chi chi chi xD Išmokinsi mane? ;P
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
lameja
Admin
lameja


Female Pranešimų skaičius : 14
Age : 34
Miestas : Alytus
Mėgiamiausi dalykai : Braskinis MIAU
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 3:17 pm

Zinoma ismokinsiu Very Happy P.S. nefloodinam nes as viska trinsiu Very Happy
*apsimeta gera *
P.S. as tau dar paskambinsiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 5:07 pm

Ok *baigia floodą*

2008.10.16 18:00
It's ma lucky day

Visų pirmą pasidžiaugiam,kad tepiau iš pamokų ;DD Dar kartą ačiū klinikoms [ir ką aš be jų daryčiau..] lol! Po to šlamšto.. Apsikeitėm su Aiste numeriais. Ir Pyst!! Aistė skambina ;DD Įdomu kiek ji laukė kol aš atsiliepsiu.. Nes dra šoke buvau ir galvojau atsiliept ar ne xD Visdėlto pakėliau ;P Pusę pokalbio buvo Aistės pasakojimai apie gyvenimą ;DD Poto dar apie mano kambary ir visokius niekus :DD Labai patiko.. [Ačiū Aiste] Aj kai dar Aistė "dainavo" Barbie Girl ir aš jai pritariau Žvengia Geruuuuulis... Sakė Aistė dar šnd vakare paskambins,tad laukiu skambučio ;> Oi laukiam laukiam,mes skambučio laukiam *dainuoja* lol! Primuštas šiepas Žaidžia Taigi sėdžiu prie pc ir galvoju "O kas chatų darbų užduota?" ;DD LOL xD Šiandienos įrašo daina: Aqua-Barbie Girl xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Einu laukt Aistės skambučio. Bye ;D

Miglle*~
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimePen. 10 17, 2008 8:09 pm

2008.10.17 21:02
HOLIDAYS ;D

Yėėėė ;D Atostogos ;DD Jas atšvęsti darėm klasės party ir dar + diskanas šūlėj vyko tai ėjom xDDD Pradžioj šokom mūsų klasės mergų būrį,bet po to šokom su keliais dvyliktokais xDD Primeskit: Penktokės su Dvyliktokais lol! Grįžau tai uždusus... Šnd skambinau Pigei1 netgi du kartus,bet 0 emocijų pas ją.. xD Poto sumušiu [Bentjau stengsiuos,nes muštis nemoku xDD] Db chatinuos su tėvu kuris Londone.. Nu ok turiu lėkt..
Iki ;D

Miglle*~
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
lameja
Admin
lameja


Female Pranešimų skaičius : 14
Age : 34
Miestas : Alytus
Mėgiamiausi dalykai : Braskinis MIAU
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeŠt. 10 18, 2008 6:08 pm

I'm a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
you can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation

*dainuoja*
man patinka shita daina
Atgal į viršų Go down
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeŠt. 10 18, 2008 6:50 pm

Jo kai mes abi dainavom xDD T.y aš tau pritarėja buvau xDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 3:19 pm

2008.11.04 15:14

Būūūū...

Nu va atostogos baigėsi,o mokykla prasideda... Taigi šiandieną tepiau iš pirmos pamcės [I'm a bad girl.. Manjakas] Tai buvo techno [Techno sucks XD].. Antra irgi techno,bet per antrą tik skaitėm ir rašėm XD OMG.. Jau greit siūsim prijuostėlę.. F**k... Pritrenktas
Visdėlto atostogos valdo XD Plojimai Įsivaizduokit: Pakvaišęs dėl ledų
Sunkvėžemis YU,tas suskis aš XDDDDDDDDD Cha cha chi XDDDDD
Nu ok nebeturiu ką rašyt XD
Bye ;D

Miglle*_
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Dyfia
Moderatorė
Dyfia


Female Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mėgiamiausi dalykai : Kazkas xD
Apibūdink save : Esu... net pati nzn xD
Registration date : 2008-10-14

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 7:06 pm

Kiek trumpai bet taip linksmai xDDDD
Atgal į viršų Go down
Miglle*_
Forumo kūrėja&Admin
Miglle*_


Female Pranešimų skaičius : 164
Age : 26
Miestas : Kaunas
Mėgiamiausi dalykai : Cappykas XD
Apibūdink save : Dūchamūrinė blondžių brunetė ^^
Registration date : 2008-10-13

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 7:09 pm

Nu nu XD
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/migliuskinas116
Dyfia
Moderatorė
Dyfia


Female Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mėgiamiausi dalykai : Kazkas xD
Apibūdink save : Esu... net pati nzn xD
Registration date : 2008-10-14

Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 7:11 pm

JOJO nu gera baigam floodint nes gali supykt.xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miglle*~'s diary xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miglle*~'s diary xDDD   Miglle*~'s diary xDDD I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miglle*~'s diary xDDD
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Miglle*_ [2008.10.03 ~paskutinis postas~ PAPILDYTA]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Freedom!!! :: Plepėtojai :: Dienoraštis-
Pereiti į: